Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

BusinessUpgrade Poland, Warszawa, 26.09.2023

26 września 2023

Forum BusinessUpgrade 2023 Poland już 26 września w Warszawie

Rok 2023 był okresem poważnych przemian nie tylko w Ukrainie, ale także w globalnym krajobrazie biznesowym.

Nowe doświadczenia były zdobywane wysokim kosztem, ale ukraińscy przedsiębiorcy otrząsnęli się, zmienili strategie i dostosowali oferty w poszukiwaniu nowych nisz i szlaków logistycznych.

W imieniu organizatorów – Ukrainian-European Business Hub i Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej zapraszamy przedstawicieli biznesu do Warszawy na forum BusinessUpgrade 2023 Poland, które odbędzie się w dniu 26 września w Arche Hotel Krakowska pod adresem: Aleja Krakowska 237/U1 w Warszawie. Będzie to okazją do zapoznania się z praktycznym doświadczeniem przedsiębiorców w pokonywaniu tegorocznych nietrywialnych wyzwań. Uczestnicy otrzymają również najbardziej aktualne informacje na temat narzędzi do wznowienia, tworzenia, rozwijania i skalowania swoich projektów w dzisiejszych warunkach.

 

Tematyka dyskusji:

  • Ukraińskie projekty w krajach europejskich, strategie integracji z nowymi rynkami, doświadczenia udanej transformacji biznesowej przy wejściu na międzynarodowe rynki, doświadczenia międzybranżowe, algorytmy poszukiwania nowych rynków;
  • Narzędzia państwowe, związki i stowarzyszenia wspierające biznes: programy grantowe i kredytowe, platformy dostępu do rynków międzynarodowych;
  • Ryzyko reputacyjne i finansowe przy wchodzeniu na rynki europejskie, różnice kulturowe i prawne w prowadzeniu działalności gospodarczej w różnych branżach i obszarach w Europie, narzędzia wzmacniania biznesu, optymalizacji procesów, budowania zespołu i osiągania innych celów biznesowych;
  • Instrumenty i programy finansowe umożliwiające skuteczne wejście na nowe rynki, oferty funduszy, banków i firm zarządzających, obszary inwestycyjne i zarządzanie ryzykiem w inwestycjach międzynarodowych.

 

Konferencje z cyklu BusinessUpgrade 2023 odbyły się już w Austrii, Słowacji i Ukrainie, stając się platformą do komunikacji, znajdowania nowych rozwiązań i skutecznego networkingu. To idealna okazja do spotkań, wymiany pomysłów, nawiązania współpracy, a przedstawione w czasie Forum cenne doświadczenia ukraińskich i europejskich przedsiębiorców z pewnością posłużą inspiracją do działań.

Forum BusinessUpgrade 2023 Poland zgromadzi właścicieli firm i menedżerow, przedsiębiorców, eksporterów i importerów, inwestorów, ekspertów i decydentów.

Rejestracja: https://secure.wayforpay.com/payment/sbc758c2e71bb

Oferta partnerska: BusinessUpgrade 2023 oferta partnerska

Zapraszamy do udziału!

Szczegóły

Data:
26 września 2023
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://secure.wayforpay.com/payment/sbc758c2e71bb

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Krakowska
Aleja Krakowska 237
Warszawa,02-180Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia