Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT

18 sierpnia 2021 - 19 sierpnia 2021

W dniach 18-19 sierpnia 2021 roku, po raz pierwszy w Warszawie, odbędzie się IX edycja Forum Transportu Intermodalnego -największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) w Polsce.

Znajdujemy się aktualnie w trudnym momencie, w którym należy wykonać gruntowny rachunek sumienia, stwierdzić, gdzie aktualnie jesteśmy, uwzględniając piętno pandemii, z którą nadal mierzymy się w naszej biznesowej codzienności. Należy się zastanowić, co trzeba uczynić, aby dalej pójść do przodu.

Forum Fracht jako miejsce spotkań najważniejszych “graczy” w transporcie intermodalnym to idealna platforma do debaty nad dokonaniami i zmianami zachodzącymi w polskiej gospodarce morskiej z uwzględnieniem polskich portów.

Rosnące od lat zainteresowanie Forum Fracht to efekt starannie dobieranej tematyki, obecności osób zaangażowanych w wytyczanie strategicznych działań na rzecz rozwoju polskiej gospodarki, sukcesów takich jak wprowadzenie do prawodawstwa przepisów ułatwiających działanie przedsiębiorców branży logistycznej postulowanych przez uczestników Forum.

Organizator tegorocznej edycji – Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-Północ-Wschód (ENEIA) we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą (PUIG) dąży do dalszego umiędzynarodowienia Forum, czego dowodem jest rosnące zainteresowanie udziałem gości m.in. z Ukrainy, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Uzbekistanu, Białorusi, a także krajów Dalekiego Wschodu.

Rejestracja dla uczestników indywidualnych

Rejestracja dla firm członkowskich PUIG

Oferta dla Partnerów

Projekt programu wydarzenia

Kontakt w sprawach merytorycznych i organizacyjnych: Elżbieta Bodio, Wiceprezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej, tel: +48 605 303 069, email: elzbieta.bodio@pol-ukr.com.

Zachęcamy do udziału!

Szczegóły

Początek:
18 sierpnia 2021
Koniec:
19 sierpnia 2021
Kategoria Wydarzenie: