Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Event Series Event Series: FORUM FRACHT

XII Forum Fracht
20-21.03.2024, Sopot

ZAREJESTRUJ SIĘ!

20 marca - 21 marca

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to od 12 lat największe i najważniejsze wydarzenie branży TSL w Polsce. To wyjątkowa platforma spotkań najpoważniejszych „graczy” na rynku przewozów towarowych, zwłaszcza w obszarze przewozów intermodalnych oraz okazja do nawiązania nowych kontaktów i relacji gospodarczych.

Rosnące od lat zainteresowanie konferencją to efekt nie tylko starannie dobieranej tematyki, udziału osób odpowiedzialnych i zaangażowanych w wytyczanie strategicznych działań na rzecz rozwoju naszej gospodarki, ale także sukcesu w postaci wprowadzenia do praktyki gospodarczej propozycji rozwiązań zgłaszanych przez uczestników Forum.

Przed polską i europejską gospodarką kolejne wymagające w tych trudnych czasach wyzwania. Eksperci z Polski i z zagranicy, przedstawiciele nowo wybranego parlamentu i rządu oraz władz samorządowych będą musieli zmierzyć się z aktualnymi problemami i postulatami przedsiębiorców oczekujących realizacji niezbędnych inwestycji infrastrukturalnych i wprowadzenia rozwiązań formalno-prawnych, ekonomicznych i podatkowych, które przyczynią się do wzrostu wielkości przewozów.

Tym razem obrady Forum będą toczyły się w Sopocie, nieopodal morskich portów w Gdańsku i Gdyni, których dostępność i potencjał stają się niezwykle istotne z punktu widzenia możliwości wzrostu wolumenu przewozów. Tam też koncentrują się obecnie interesy biznesowe nie tylko polskich eksporterów i importerów.

Organizatorzy XII edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT: Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa Północ – Wschód ENEIA i Polsko – Ukraińska Izba Gospodarcza wraz ze współorganizatorami: Izbą Przemysłowo – Handlową Polska – Azja i Stowarzyszeniem Producentów i Konsumentów Roślin Strączkowych Ukrainy zapraszają do udziału w wydarzeniu.

Nad opracowaniem programu czuwa Rada Programowa Forum pod przewodnictwem byłego Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

Zapraszamy na portal internetowy wydarzenia: https://forumfracht.eu

REJESTRACJA NA WYDARZENIE

Szczegóły

Początek:
20 marca
Koniec:
21 marca
Series:
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://forumfracht.eu

Miejsce wydarzenia

Sopot