KOMITETY POLSKO-UKRAIŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ

KOMITET DS. BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I GOSPODARSTWA
KOMITET DS. ENERGETYKI
KOMITET DS. HOTELARSTWA I GASTRONOMII
KOMITET DS. INNOWACJI I ZIELONYCH TECHNOLOGII
KOMITET DS. INWESTYCJI MIĘDZYNARODOWYCH
KOMITET DS. IPO
KOMITET DS. IT
KOMITET DS. MIGRACJI I ZATRUDNIENIA
KOMITET DS. PRAWNYCH, CELNYCH I PODATKOWYCH
KOMITET DS. PROJEKTÓW EUROPEJSKICH I ROZWOJOWYCH
KOMITET DS. RATOWNICTWA I OCHRONY LUDNOŚCI
KOMITET DS. ROLNO-SPOŻYWCZYCH
KOMITET DS. ROZWOJU BIZNESU
KOMITET DS. TRANSPORTU
KOMITET DS. WSPÓŁPRACY PRZEMYSŁÓW OBRONNYCH
KOMITET DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

KOMITET DS. BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY
I GOSPODARSTWA

Władysław Ivanov

Przewodniczący Komitetu (strona polska)

Oleksandr Sokol

Przewodniczący Komitetu (strona ukraińska)

KOMITET DS. ENERGETYKI

grzegorz stanisławski

Przewodniczący Komitetu (strona polska)

Ivan Plachkov

Przewodniczący Komitetu (strona ukraińska)

KOMITET DS. HOTELARSTWA I GASTRONOMII

ELŻBIETA LENDO

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. INNOWACJI I ZIELONYCH TECHNOLOGII

VALENTYN HONCHARENKO

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. INWESTYCJI MIĘDZYNARODOWYCH

MIROSŁAW BARSZCZ

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. IPO

Robert Kwiatkowski

Przewodniczący Komitetu (strona polska)

Oleksyi Pasichnyk

Przewodniczący Komitetu (strona ukraińska)

KOMITET DS. IT

Markiyan Malskyy

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. MIGRACJI I ZATRUDNIENIA

Paweł Kułaga

Przewodniczący Komitetu (strona polska)

Vasyl Voskoboinyk

Przewodniczący Komitetu (strona ukraińska)

KOMITET DS. PRAWNYCH, CELNYCH I PODATKOWYCH

Wojciech Piłat

Przewodniczący Komitetu (strona polska)

Andrii Popko

Przewodniczący Komitetu (strona ukraińska)

Tatyana Koryakina

Zastępca Przewodniczącego Komitetu (strona polska)

KOMITET DS. PROJEKTÓW EUROPEJSKICH
I ROZWOJOWYCH

Maksym Lovinskyi

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. RATOWNICTWA I OCHRONY LUDNOŚCI

Andrzej Sławomir Woźniak

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. ROLNO-SPOŻYWCZYCH

Agnieszka Rembisz

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. ROZWOJU BIZNESU

dr Andrzej Wrębiak

Przewodniczący Komitetu

Roman Dryps

Zastępca Przewodniczącego Komitetu

KOMITET DS. TRANSPORTU

Dariusz Kostrzębski

Przewodniczący Komitetu (strona polska)

Andrij Alesza

Przewodniczący Komitetu (strona ukraińska)

Bogusław Kowalski

Zastępca Przewodniczącego Komitetu (strona polska)

KOMITET DS. WSPÓŁPRACY PRZEMYSŁÓW OBRONNYCH

Janusz Onyszkiewicz

Honorowy Przewodniczący Komitetu

Zbigniew Działowski

Przewodniczący Komitetu

KOMITET DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

RAZEM ZNAJDZIEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE