Usługi promocyjne

„Marka dla firmy jest jak reputacja dla osoby. Zdobywasz reputację starając się robić trudne rzeczy dobrze”

Jeff Bezos

W Polsko-Ukraińskiej Izbie Gospodarczej świadczymy pełen zakres usług promocyjnych – doradzamy w zakresie zarządzania marką i wizerunkiem, firmy i jej pracowników.

Zajmujemy się rozpoznawalnością marki. Zaprojektujemy dla Twojej firmy profesjonalne logo spójne z jej działalnością, papier firmowy, wizytówki, szablony prezentacji dostosowane do aktualnych potrzeb.

Pokażemy firmę od najlepszej strony w folderze promocyjnym, na stronie internetowej z unikatowym projektem i funkcjonalnością, której oczekujesz.

Chętnie poprowadzimy również Twoje kanały social media w synergii z naszymi profilami, aby zwiększyć skuteczność i zasięg prowadzonych działań promocyjnych.

Pomożemy Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców wykorzystując kanały dystrybucji Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej – social media, stronę internetową izby oraz newsletter. 

Doradzimy na każdym etapie współpracy i dostosujemy się do Twoich potrzeb i możliwości. 

Unikatowe logo

Księga znaku

Papier firmowy

Formularz prezentacji

Nowoczesne www

E-Commerce

Obsługa serwerowa

Social media

W jaki sposób promujemy nasze firmy członkowskie?

> 0
LICZBA ODWIEDZAJĄCYCH W MIESIĄCU

Strony www

Strona internetowa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej jest nie tylko źródłem informacji o Izbie, ale również o realizowanych przedsięwzięciach, projektach i wydarzeniach w Polsce i w Ukrainie. Izba jest również wydawcą Polsko-Ukraińskiego Portalu Gospodarczego edialog.media. Umieszczając reklamę na stronach PUIG, masz szansę zaprezentować swoją ofertę potencjalnym odbiorcom nowego obszaru dystrybucji.

> 0
LICZBA WYDARZEŃ W ROKU

Wydarzenia Izby

Organizujemy, promujemy oraz informujemy o wydarzeniach własnych, naszych partnerów i firm członkowskich oraz tych, które Izba obejmuje swoim patronatem.Wybieramy najważniejsze informacje gospodarcze i dystrybujemy je do firm członkowskich Izby.

> 0
LICZBA OBSERWUJĄCYCH

Profile social Media

Wykorzystujemy platformy mediów społecznościowych takich jak Facebook czy LinkedIn do komunikacji z naszymi obserwatorami oraz w celu pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Dzięki takiej komunikacji możemy kojarzyć biznes lokalnie i transgranicznie.

> 0
ODBIORCÓW W MIESIĄCU

NEWSLETTER

Newsletter jest wartościowym źródłem informacji o pracach Izby oraz prowadzonych projektach zarówno Izby jak i jej firm członkowskich. 

DLACZEGO MY?

> 0
LAT DOŚWIADCZENIA
W PROMOCJI I MARKETINGU
> 0
ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW
> 0
OBSŁUŻONYCH
WYDARZEŃ

RAZEM ZNAJDZIEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE