ruszyły zapisy na wydarzenie International Construction Business Meeting organizowane przez Włoską Izbę Handlowo-Przemysłową w Polsce przy strategicznym partnerstwie Polsko Ukraińskiej Izby Gospodarczej, które odbędzie się 23 września 2024r w Łodzi.
Spotkanie to będzie okazją do poznania możliwości w dynamicznie rozwijającym się sektorze budowlanym w Polsce i przyszłych projektów odbudowy w Ukrainie, a także znakomita szansa do nawiązania kontaktów z wykonawcami i firmami z branży.
Więcej informacji znajdą Państwo w załączonej prezentacji.
ZAREJESTRUJ SIĘ!
International Construction Business Meeting
Koszt uczestnictwa ze zniżką, zarezerwowaną dla firm zaproszonych przez PUIG jako partnera inicjatywy, wynosi 370 PLN netto za osobę (zamiast 600 PLN netto) przy użyciu kodu rabatowego: ICBM2024PUIGSINGLE.
Dostępna jest również opcja zakupu biletu grupowego dla trzech osób w cenie 740 PLN netto (zamiast 1.110 PLN netto) z kodem rabatowym: ICBM2024PUIGGROUP.