DEPARTAMENT LEGALIZACJI POBYTU I PRACY Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej proponuje stałą bądź jednorazową obsługę w sprawach legalizacji pobytu oraz zatrudnienia cudzoziemców:

Planujesz zatrudnić cudzoziemców, ale formalności związane z legalizacją ich pracy w Polsce wstrzymują rozwój Twojej firmy?

A może już zatrudniasz obcokrajowców, ale nie masz czasu na nieustanne śledzenie przepisów i monitorowanie dokumentacji?

Wiemy, że procedura zatrudniania obcokrajowców potrafi być naprawdę skomplikowana i pochłania dużo czasu, a w gąszczu procedur, przepisów prawnych zgubił się już nie jeden przedsiębiorca.

Pozwól naszym wykwalifikowanym i doświadczonym konsultantom zrobić to za Ciebie. Dobierzemy właściwą ścieżkę legalizacji i wytłumaczymy, jakie rozwiązanie będzie optymalne w konkretnym przypadku.

Oferujemy usługi eksperckie i doradcze w zakresie:

  • szerokorozumianej legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców
  • audytu legalności pobytu i pracy cudzoziemców zatrudnionych w firmie. Przeprowadzimy audyt (również za poprzednie okresy), a następnie przekażemy raport z wykazem błędów oraz sposobami ich wyeliminowania
  • szkolenia pracowników w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców
  • przygotowania firmy do kontroli PIP lub Straży Granicznej

 

oferta

Jeżeli nie widzisz usługi, która Cię interesuje, zapraszamy do kontaktu
Departamentem Legalizacji Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej:
 

legalizacja@pol-ukr.com