Kochański&Partners news

Tomasz Szambelan z Kochański & Partners
akredytowanym wykonawcą usługi IP Scan

Tomasz Szambelan, prawnik z kancelarii Kochański & Partners został wpisany na krótką listę akredytowanych wykonawców usługi IP Scan prowadzoną przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

IP Scan polega na wykonaniu wstępnej diagnostyki własności intelektualnej w przedsiębiorstwie i jest częścią programu SME Fund, stworzonego, aby pomóc mikro, małym i średnim firmom w uzyskaniu dostępu do ochrony ich patentów, wzorów przemysłowych, wynalazków i innowacji. A to wszystko przy 90 proc. refundacji kosztów

Warto więc dowiedzieć się więcej → https://www.kochanski.pl/sme-fund-tomasz-szambelan-akredytowanym-wykonawca-uslugi-ip-scan/

 

Kochański & Partners – Kolejne wysokie noty
w rankingu IP Stars

Nieuprawnione korzystanie z patentów, fałszowanie marek, piractwo czy kopiowanie zastrzeżonych wzorów przemysłowych to dla firm nie tylko milionowe straty, ale też poważne ryzyko biznesowe, które w najgorszym scenariuszu może zakończyć się upadłością.

Rozwijając innowacje i kreśląc plany o międzynarodowej ekspansji warto więc już na początku tej drogi zadbać o wsparcie w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Jak wybrać odpowiednich specjalistów? Najlepiej kierując się obiektywnymi rekomendacjami, np. od IP STARS (Managing IP), które po raz kolejny wyróżniło zespół Prawa własności intelektualnej i przemysłowej kancelarii Kochański & Partners.

Piotr Kochanski, Karolina Marciniszyn, Krzysztof Zięba i Tomasz Szambelan znów znaleźli się w gronie tych, którzy gwarantują najbardziej skuteczne wsparcie w sporach i postępowaniach dotyczących ochrony znaków towarowych.

Pełne wyniki rankingu znajdziecie tutaj → https://www.kochanski.pl/kolejne-wysokie-noty-w-rankingu-ip-stars/

Share This