PAIH Forum Biznesu 2022

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PAIH Forum Biznesu 2022, które odbędzie się w dniu 5 października 2022 r. na PGE Narodowym w Warszawie.

PAIH Forum Biznesu to wydarzenie skierowane do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem, a także realizujących inwestycje. PAIH Forum Biznesu to wyjątkowe spotkanie środowiska biznesowego, klientów oraz partnerów PAIH. W programie wydarzenia znajduje się ponad 30 warsztatów branżowych i paneli poświęconych prezentacji rynków i branż oraz blok poświęcony podsumowaniu udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju.

Podczas wydarzenia przewidziane są prezentacje oferty inwestycyjnej oraz eksportowej, prezentacje partnerów PAIH, bezpośrednie spotkania z pracownikami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH oraz pracownikami Centrali, przedstawicielami partnerów regionalnych, ambasad oraz instytucji otoczenia biznesu.

Szczegóły dotyczące wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na www.paihforumbiznesu.gov.pl

Share This