Raport CAS o sporach budowlanych w Polsce 2023 – perspektywa 2024 – JUŻ DOSTĘPNY!

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowsze wydanie Raportu CAS o sporach budowlanych w Polsce 2023 – Perspektywa na rok 2024.

Prowadzone przez nas już szósty rok badania pozwoliły na dalszą analizę trendów, za pomocą których możemy porównać i uwidocznić zmiany dotyczące prowadzenia sporów w budownictwie. Poza cyklicznym monitorowaniem głównych parametrów sporów, dalej naszą uwagę skierowaliśmy na określenie wpływu wybuchu wojny w Ukrainie na realizację projektów budowlanych w Polsce. Dodatkowo, w oparciu o przeprowadzoną ankietę, omówiliśmy ogólne postrzeganie kondycji rynku budowlanego jak również wyzwania czekające branże w roku 2024.

W Raporcie znajdą Państwo szczegółowe podsumowanie wyników ankiety i ich porównania do lat ubiegłych oraz komentarze Ekspertów rynku budowlanego.

Jednocześnie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na webinarium, podczas którego nasi Eksperci Maciej Kajrukszto oraz Jan Gandziarowski zaprezentują wyniki opublikowane w Raporcie, jak również przybliżą tematykę dowodu z opinii Biegłego Eksperta w postępowaniu sądowym / mediacji / negocjacji.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lekturą oraz wzięcia udziału w webinarium!

Łącze do pobrania Raportu:

https://caservices.pl/raport-o-sporach-budowlanych-w-polsce-2023/

Łącze do rejestracji na webinar:

https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_0GhIPDYvRc2mnVOPsN4JkQ

Share This