Webinarium UkraineInvest “Przetwórstwo rolne”

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza zaprasza Firmy Członkowskie oraz wszystkich zainteresowanych zaprasza na wydarzenie online PRZETWÓRSTWO ROLNE” organizowanym przez UkraineInvest w ramach FIT for Ukraine. Wydarzenie odbędzie się 18 maja w godzinach 16:00-18:00 (EET). Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza jest Partnerem wydarzenia.

Ukraina jest jednym z 10 największych eksporterów surowców rolnych na świecie. Od lat kraj ten stara się zmienić koncepcję rozwoju sektora rolnego i pójść w kierunku tworzenia większej ilości zakładów przetwórczych.

Pełnoskalowa wojna spowodowała znaczne straty i zakłócenia w produkcji i eksporcie surowców. Łączna kwota strat dla sektora rolniczego w wyniku wojny to 34,2 mld USD.

W związku z powyższym istnieje pilna potrzeba rozwoju sektora przetwórstwa rolnego, który przyczyni się do ożywienia gospodarczego i zróżnicowania łańcuchów dostaw towarów. Inwestycje warte dziesiątki miliardów dolarów pomogą stworzyć nowy i postępowy sektor rolniczy na Ukrainie.

Celem wydarzenia jest przedstawienie oceny możliwości tworzenia zakładów przetwórstwa rolnego w Ukrainie oraz zaprezentowanie najbardziej obiecujących projektów inwestycyjnych w tej dziedzinie.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia
FIT for Ukraine PRZETWÓRSTWO ROLNE – UkraineInvest

Rejestracja pod linkiem.

Zachęcamy do udziału!

Share This