Wygraj darmową sesję coachingową od Softjourn

Szukasz pracy i masz dość e-maili z podziękowaniami od rekruterów? A może znasz kogoś, kto chciałby zacząć swoją karierę w branży IT? 

Poznaj Martę Kukhnii, liderkę zespołu Rekrutacji IT w Softjourn, i wygraj darmową sesję coachingową. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy wideo, dzięki któremu poznasz Martę i zrozumiesz lepiej rolę rekrutera w globalnej firmie programistycznej. Wideo jest dostępne na naszych kanałach social media: 


Zapraszamy również do śledzenia naszych profili społecznościowych, gdzie opublikujemy kolejne filmy dla: 

  • aspirujących rekruterów, którym Marta opowie o niezbędnych umiejętnościach, narzędziach i informacjach, które pozwolą lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IT
  • programistów, przygotowaliśmy wskazówki, przybliżające proces analizy CV oraz odkrywające tajemnice phone screeningu, czyli wstępnej rozmowy telefonicznej z rekruterem. 

 

Jak ubiegać się o DARMOWĄ sesję coachingową?

To proste, wyślij e-mail na adres hr@softjourn.com, odpowiadając w jednym zdaniu na pytanie: Co chciałbyś ulepszyć i dlaczego – CV, profil na LinkedIn, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, planowanie ścieżki kariery w IT?

Podczas spotkania Marta Kukhnii pomoże Ci ulepszyć Twoje CV, udzieli wskazówek na podstawie Twojego doświadczenia i odpowie na wszystkie pytania. Spotkanie odbędzie się w języku angielskim lub ukraińskim. 

Na Wasze e-maile czekamy do 30 kwietnia. Spośród nich wybierzemy te najciekawsze!

Share This