Partnerzy Konferencji “Granica polsko – ukraińska. Szansa, czy bariera rozwoju?” 

“Jesteśmy zaszczyceni, że VI edycja konferencji poświęcona granicy polsko – ukraińskiej spotkała się z zaufaniem naszych Partnerów i Patronów. Jesteśmy przekonani, że podejmując wspólnie dialog na rzecz wypracowania rozwiązań w zakresie zwiększenia przepustowości granicy oraz poprawy efektywności transportu kolejowego i drogowego przyłożymy cegiełkę do usprawnienia funkcjonowania granicy.” – Elżbieta Bodio, wiceprezes Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Rejestracja na wydarzenie: https://pol-ukr.com/granica/

Patronat Honorowy:

Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Ministerstwo Finansów
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej
Marszałek Województwa Lubelskiego
Prezydent Miasta Lublina

Partnerzy: 

Partner platynowy:

Kancelaria Piłat & Partnerzy – Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Prawo gospodarcze, handlowe, cywilne, restrukturyzacyjne i upadłościowe, prawo pracy, windykacja należności czy przekształcenia to kluczowe zagadnienia, w obszarze których jest wysoce skuteczna. Oferta Kancelarii Piłat & Partnerzy skierowana jest do firm działających na terenie całej Polski oraz działających lub chcących działać na terenie Ukrainy. Eksperci Kancelarii współpracują w ramach regularnej obsługi podmiotów gospodarczych oraz przy okazji realizowanych większych projektów restrukturyzacyjnych. Członkowie Zespołu posiadają dodatkowe uprawnienia doradców restrukturyzacyjnych, wykonując funkcje zarządców (także przymusowych i sukcesyjnych), nadzorców i syndyków.

Partner strategiczny:

KredoBank – to uniwersalny bank z centralą we Lwowie, którego właścicielem jest PKO Bank Polski. Należy do 15 największych banków w Ukrainie pod względem: aktywów, wielkości portfela kredytowego osób fizycznych i prawnych, depozytów detalicznych oraz liczby wydawanych kart płatniczych. KredoBank jest uczestnikiem Programu Finansowego Wspierania Eksportu realizowanego przez BGK-KUKE. W swojej misji stawia na nowe technologie i cyfryzację naszych usług bankowych

PFC – Firma, świadczy kompleksowe usługi w zakresie spedycji drogowej, kolejowej, lotniczej oraz morskiej na terenie Polski, Europy i całego świata. Ponadto jest członkiem prestiżowych globalnych organizacji spedycyjnych. Pracuje jako operator transportu multimodalnego i NVOCC, dzięki czemu może wystawiać własne morskie listy przewozowe.Mam bardzo dobre relacje  z europejskimi władzami portowymi, liniami żeglugowymi i innymi podwykonawcami, co jest kluczową przewagą w branży.

Syngenta – Syngenta jest wiodącym producentem środków ochrony roślin i nasion. Nasze produkty pomagają rolnikom lepiej wykorzystać dostępne zasoby, przyczyniając się do poprawy globalnego bezpieczeństwa żywnościowego. Ambicją firmy jest pomóc bezpiecznie wyżywić naszą planetę przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Chce przyczynić się do poprawy jakości i bezpieczeństwa rolnictwa dzięki rozwiązaniom naukowym na światowym poziomie i innowacjom w zakresie upraw. Idea zrównoważonego rozwoju rolnictwa leży u podstaw wszystkich działań firmy Syngenta – od momentu opracowania produktu aż po nasze inwestycje i codzienne działania.

Partner wspierający:

MDDP – MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy – kancelaria świadcząca usługi w zakresie VAT, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych, postępowań podatkowych i sądowych oraz cła i akcyzy.

ABC Czepczyński – Firma spedycyjna, zarządzana jest przez specjalistów z obszaru logistyki, która dla swoich klientów realizuje każdego rodzaju zlecenia transportowe, zachowując przy tym konkurencyjne warunki.

ModernExpo – Produkty Modern Expo to połączenie innowacyjności i doskonałego podejścia konstrukcyjnego, to także różnorodność usług dla handlu detalicznego, e-commerce, magazynów, logistyki i zintegrowanego łańcucha dostaw.

Treeden – to międzynarodowy operator logistyczny świadczący swoje usługi głównie w krajach WNP oraz w Polsce, realizując kompleksową obsługę w systemie „door-to-door”. Głównym profilem działalności jest międzynarodowy transport kolejowy.

Partnerzy merytoryczni:

PAIH Grupa PFR
UkraineInvest
Business Ombudsman Council
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców
УСПП
Pracodawcy RP
AsMAP UA
ZMPD
Krajowa Izba Gospodarcza
The Ukrainian Chamber of Commerce and Industry

Patroni Medialni

300gospodarka
Money.pl
Ukrayina.pl
eDialog.media
CTS
U.P.M.P.
Polskie Radio Lublin
Kurier Kolejowy
UAPL.info
Przewoźnik

Share This